MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 8269473
nr 826 9473
Skänk
1800-tal, Bemålad, längd: 135 cm, djup: 47 cm, höjd: 104 cm
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
6.200 kr
måndag 13 maj 2013
kl 19:52:39
2.400 kr
1.100 kr
1.600 kr
3.200 kr
4.000 kr
4.800 kr
4.800 kr
5.200 kr
5.800 kr
5.600 kr
6.000 kr
Skänk
Kondition: slitage
nr 826 9473
Skänk
Kondition: slitage
Utrop: | 2.000 kr |
Såld: | 6.200 kr |
måndag 13 maj 2013 |